SOLVER POLÜIMIID
Tooted
Kuumad tooted

Polüimiid vaik komposiit 15% molübdeen Disulfide

Polüimiid vaik komposiit 15% molübdeen Disulfide

Toote nimetus: Polüimiid vaik komposiit 15% molübdeen Disulfide Kauba nr.: SolverPI-komposiit 15M

Toote nimetus: polüimiid vaik komposiit 15% molübdeen Disulfide

Kauba nr.: SolverPI-komposiit 15M

SolverPI-vaigu 6001 saab ued lennukite, lennundus, automobile, kontori inventar, elektri ja electriconic seadmete, sciencific vahendi, Tööstusmasinad, tootmisseadmete ja nii edasi. Selle polüimiid sobib taotluse ümbrust, mida on võimalik temperatuuri tulekindlad, suletud, mõõtmete stabiilsus, deformatsioon otsmikuluu, nagu seeling ring, jõud pesumasin, libistades võttes, vaakumpump vane, klapipesa, käik ja nii edasi.

Pure SolverPIvaigu 6001

100% pure polüimiid vaik saab hallituse töökojad, survevaluseadmed, väljapressimist molding. 100% pure polüimiid vaik on tasumata eeliseid sarjas polüimiid nagu kõrgeima mehaaniliste omaduste, parim elektri- ja soojusenergia heliisolatsiooni omadused, kõrge tempeature kulumise resist(high PV value) suurepärase dimention stabiilsuse.


Tooteid kasutatakse peamiselt: keskkond, millel on kõrged nõudmised mehaanilised omadused, puhtus, inslation, soojuse inslation, hõõrdetegur. Tüüpiline taotlus sisaldama vavle komplekt soojusisolatsioon kate, plasma keevitamine relv, turbiini ring, ajastus püügivahendid pinguti, honorar, printeri paber väljalülitamine, pawl, break blokk, millel sensing lokaator jne.


Molübdeen disulfide komposiit SolverPI-vaiku 6001

Liigestatud SolverPI-vaigu 6001 toode on compression vormimise moodustas 15% molübdeen disulfide lisandus polüimiid vaik, mis on suurepärane wear-vastupanu vara ja tihendus preperty kõrge vaakum keskkonnas.


Toodet kasutatakse peamiselt super tolmuimeja ja tääk. Komposiit materjalist on seotud edukalt tuhandeid tsentrifugaal pumba, mida kasutatakse peamiselt oil refinery、chemical factory、power jaama ja muu vedeliku käitlemise seadmed. Seda toodet kasutatakse kandvate, mis asendab metal、graphite、silicon volframkarbiidi ja muud komposiit materjalist oluliselt parandada efficiency、reliability ja tööparameetrite pumba pump、throat bushings、axletree choma.


Toote omadus saab tõhusalt vähendada tõenäosust ummikus kui pump töötab ja madalama suhu ring lõhe üle 50%.


Rakendused ja envirnments:refinery、boiler feedwater、centrifugal pump、shield pump、submerged pump、magnetic sõita pump、chemical väetise plant、sulphuric happe taim jne.

Edastamise Keskmine: madal tihedus olefin、The gaasi ja vedeliku küllastunud medium、strong corrosive、high ja madal temperatuur.

Saate lahendada probleemid nagu järgi: lühike lifetime、air muddy、great vibration、bearing seizure、inefficient、poor lubricity、a väikeste osakeste arv.

Selle toote rakendub sedalaadi pump:

(1) Tsentrifugaal pumba: suu ring、sliding laager

(2) Uppunud pump: Kesktase puks

(3) Kilp pump: Sliding laager, Sunniviisilise määrimine probleemi lahendada

(4) Magnetajamiga pump: Sliding laager ja varjestus, Sunniviisilise määrimine probleemi lahendada.


Hot Tags: Polüimiid vaik komposiit 15% molübdeen Disulfide, komposiit materjalist
Seonduvad tooted
 • Firma andmed
  SOLVER POLÜIMIID asutati 2010 November, on professionaalne ja tehnoloogia tootja POLÜIMIID (PI) ja "GOLDEN plastikust" nimega tooteid. SOLVER POLÜIMIID on üks tootjad – termoplastilise polüimiid termoreaktiivsed polüimiid polüimiid pulber, polüimiid kaubaaluste, polüimiid vedel, polüimiid profiili, polüimiid osakeste, polüimiid monomeeri, polüimiid vaht , Polüimiid vaik, polüimiid kate, polüimiid komposiit materjalist, polüimiid vedelkristall joondus Agent ja nii edasi. termoplastilise polüimiid tehas, ettevõte, hulgimüük, osta, tooted. SOLVER POLÜIMIID polüimiid on omamoodi high performance engineering plastist. See mitte ainult on Ülihea soojus, mehaaniline, dielektrik, mõõtmete stabiilsus, korrosioonikindluse ja anti kiirgusega jõudlust, kuid on ka hea mehaanilise töödeldavuse. See saab olema kujuline mitmesuguste meetodite abil sellised survevaluseadmed, väljapressimist, Pritsevormimine ja süst....
 • Product Category
 • Võtke meiega ühendust
  Address:Double 1401, poolsaare International Mansion, Jiande linn, 311600 Zhejiang provintsis, Hiina
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093