SOLVER POLÜIMIID
Products
Kuumad tooted
Uudised- & teadmiste

Polüimiid kohaldamine

SOLVER POLÜIMIID | Updated: Sep 15, 2014

Polüimiid otsa materjalina väljapaistvaid tulemusi, väga hea elektrilise isolatsioon, kulumiskindlusega, kõrge temperatuurikindlus, kiirguse vastupanu ja mehaanilised omadused, masinate, elektrooniliste ja elektriseadmete ohutus, instrumendid, naftakeemia, ehitusmasinad, kaubandustehnika, mõõtmine, analüüs, meditsiiniseadmed ja edastamise ja tekstiili seadmed jne. Kohaldamise kiire kasv on muutunud üheks hädavajalik ülemaailmse raketi, lennundus, õhusõidukite ja muud tipptehnoloogia materjalide valdkondades. Mis areng lennunduse, auto, eriti arengu elektroonikatööstus kandnud ja elektroonikaseadmed miniatuurseks, kerge, Kiire, kiireloomuline nõue kõrge funktsionaalsusega ja kerge processability. Polüimiid suurepärane jõudlus mängib olulist rolli nendes valdkondades, on praeguse kasvutempo jäänud ca 20%, koos laia arenguperspektiiv.

Kaubik masin: kuumakindlad osad, suure kiirusega koopiamasinad ja laserprinter paberi eraldamine claw, rulli telje lõpuks kork, kuumuskindel käik, pöörleva pad ja drive haakeseadmed jne..

Elektrooniline ja pooljuhtide: trükkplaat, elektrilised ühendused, pistikud, isolaatoreid ja tihend, vedelkristallkuvaril ja kiip toetada, Kuumuskindlad socket, pesa, trükkplaadile juhatuse ja arvuti kõvaketta, vedaja, mikrolülituse chip isolatsioonimaterjalid, Kuumuskindlad kaablid, juhtmed terminalid, pistikupesad jne..

Auto- ning lennuki mootori kütuse toitesüsteem:, reaktiivmootoriga osiste, kompressor ja generaatori osad, kinnitusvahendid, Splaini ühine ja elektroonilise sidevahendi, pump ja pumba kaane, kolvirõngas, käik, labad, laagrid, laager raami ja tihend, mitte ainult saab vähendada kaalu komponendid, kuid ka saate pikendada kasutusiga.

Analüüsi ja -seadmete: valve, klapipesa, pistik ja pesa jne..

Tööstusmasinate: nagu kõrge temperatuuri vastupidav mootor, pump ja kompressori laagrid, puksid, puks, isolatsioon, pitseerimise rõngad, kolvirõngas, kolb kompressor blade ja käik, masin, seadmete soojuskaitsekilbi iseõlituvatest tõukejõu seibid jne..


 • Firma andmed
  SOLVER POLÜIMIID asutati 2010 November, on professionaalne ja tehnoloogia tootja POLÜIMIID (PI) ja "GOLDEN plastikust" nimega tooteid. SOLVER POLÜIMIID on üks tootjad – termoplastilise polüimiid termoreaktiivsed polüimiid polüimiid pulber, polüimiid kaubaaluste, polüimiid vedel, polüimiid profiili, polüimiid osakeste, polüimiid monomeeri, polüimiid vaht , Polüimiid vaik, polüimiid kate, polüimiid komposiit materjalist, polüimiid vedelkristall joondus Agent ja nii edasi. termoplastilise polüimiid tehas, ettevõte, hulgimüük, osta, tooted. SOLVER POLÜIMIID polüimiid on omamoodi high performance engineering plastist. See mitte ainult on Ülihea soojus, mehaaniline, dielektrik, mõõtmete stabiilsus, korrosioonikindluse ja anti kiirgusega jõudlust, kuid on ka hea mehaanilise töödeldavuse. See saab olema kujuline mitmesuguste meetodite abil sellised survevaluseadmed, väljapressimist, Pritsevormimine ja süst....
 • Product Category
 • Võtke meiega ühendust
  Address:Double 1401, poolsaare International Mansion, Jiande linn, 311600 Zhejiang provintsis, Hiina
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093