SOLVER POLÜIMIID
Products
Kuumad tooted
Uudised- & teadmiste

Polüimiid kasutuselevõtmine

SOLVER POLÜIMIID | Updated: Sep 15, 2014

Aromaatsed polüimiid (polüimiid, nimetatakse ka PI), on üks terviklik atribuudid orgaaniliste polümeer materjalid, korrosioonikindlus, väsimus vastupanu, kõrge temperatuurikindlus, kulumiskindlus, löögikindlus, madala tihedusega, madal müratase, pikk kasutusiga ja suurepärane jõudlus omadused on kõrge ja madala temperatuuri juures (-269 ℃ ~ 280 ℃ kaua ilma deformatsioon); termilise lagunemise temperatuur võib olla kõrgem kui 600 ~ C. on siiani üks polümeeri Tsiviilkäibes viinamarjasordid, kell-269 ℃ kõrge, mitte rabe luumurru vedela heeliumi. Seda on kasutatud laialdaselt aerospace, lennundus, ruumi, autotööstus, mikroelektroonika, nanotehnoloogia, vedelkristall, lahuselu membraani, laser, elektriseadmete, meditsiiniseadmed, toiduainete töötlemise ja muude arenenud tehnoloogia, tuntud kui "probleemi lahendaja".

Polüimiid on aromaatsete heterotsüklilised polümeeri molekulaarstruktuuri ühendeid sisaldava imiidsidemetega rühma, inglise nimi polüimiid (PI), PI, PI, benseeni lahustuva polüamiid imiidsidemetega (PAI) ja kõnealune piirmäär võib liigitada imiidsidemetega (PEI) neli. PI on üks parima tervikliku atribuutide orgaaniliste polümeer materjalid, kuni 400 ℃ kõrge temperatuur, pikaajalise kasutamise temperatuurivahemik-200 ℃ ~ 300 ℃, puudub ilmne sulamistemperatuur, on kõrge soojusisolatsiooni jõudlus. Lisaks PI nagu on omamoodi eriline ehitusmaterjalina laialt kasutatud lennundus, kosmose, mikroelektroonika, nanotehnoloogia, vedelkristall, lahuselu membraani, laser väljad, uuring, arendamise ja kasutamise vastu polüimiid riike kantud mõnes piirkonnas kõige lootustandvamaid üks inseneri plastist.

Solver polüimiid on omamoodi kõrgtehnoloogilist termoplastilise inseneri plasti, mitte ainult on suurepärane thermal, mehaaniline, dielektrik, korrosioonikindluse ja anti kiirgusega jõudlust, kuid ka eksponeerida termilise töötlemise võimsust, võite kasutada hot molding väljapressimist vormimise ja süstimise meetod.

Solver polüimiid saab etüleeni ja klaaskiust, süsinikkiust, grafiit, PTFE (PTFE) Komposiitmaterjal, oluliselt parandada polümeeri materjalide mehaaniliste omaduste ja füüsilisest määrimiseks ja kulumise omadusi.

Solver polüimiid filmiks teha, samuti saab vormida konfidentsiaalsed osad torud ja vardad ja keerulise struktuuri, nagu käiku, laagrid, tihendus ring ja ühenduspesa. Ideaalne materjali, alternatiiv metallist, keraamiline, termoreaktiivsed vaik, tulel termoplastilisest ja raskesti soojuse töötlemise polüimiidid teatud olukordades.

Jiande City Solver polüimiid co., Ltd toodang on omamoodi kõrgtehnoloogilist inseneri plasti, ei ole ainult suurepärane thermal, mehaaniline, dielektrik, mõõtmete stabiilsus, korrosiooni vastupanu ja anti kiirgusega jõudlust, kuid ka eksponeerida suurepärane jõudlus kasutamist mehaaniline, survevaluseadmed, väljapressimist, Pritsevormimine ja survevaluseadmed töötlemisviisi. Kuid ka klaaskiust (GF), süsiniku fiber (CF), polütetrafluoroetüleeni (PTFE), grafiit, molübdeeni disulfide composite, et parandada mehaanilised omadused mehaanilised omadused komposiit polümeeri materjalide ja füüsilisest määrimiseks, kõrge kandma vastupidavad. On laialt kasutatud aerospace, laevaehitus, auto elektroonika, vooluahelat, keemilise seadmed, täppis masinad jne..


 • Firma andmed
  SOLVER POLÜIMIID asutati 2010 November, on professionaalne ja tehnoloogia tootja POLÜIMIID (PI) ja "GOLDEN plastikust" nimega tooteid. SOLVER POLÜIMIID on üks tootjad – termoplastilise polüimiid termoreaktiivsed polüimiid polüimiid pulber, polüimiid kaubaaluste, polüimiid vedel, polüimiid profiili, polüimiid osakeste, polüimiid monomeeri, polüimiid vaht , Polüimiid vaik, polüimiid kate, polüimiid komposiit materjalist, polüimiid vedelkristall joondus Agent ja nii edasi. termoplastilise polüimiid tehas, ettevõte, hulgimüük, osta, tooted. SOLVER POLÜIMIID polüimiid on omamoodi high performance engineering plastist. See mitte ainult on Ülihea soojus, mehaaniline, dielektrik, mõõtmete stabiilsus, korrosioonikindluse ja anti kiirgusega jõudlust, kuid on ka hea mehaanilise töödeldavuse. See saab olema kujuline mitmesuguste meetodite abil sellised survevaluseadmed, väljapressimist, Pritsevormimine ja süst....
 • Product Category
 • Võtke meiega ühendust
  Address:Double 1401, poolsaare International Mansion, Jiande linn, 311600 Zhejiang provintsis, Hiina
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093