SOLVER POLÜIMIID
Products
Kuumad tooted
Uudised- & teadmiste

Muud funktsioonid pii (polüimiid)

SOLVER POLÜIMIID | Updated: Sep 15, 2014

PI tihedus on 1.28-1.48g/cm3, imidization temperatuuriga järjest, suurendab tihedus; Kuna peamised turustusahela sisaldav side Sõprade voolutihedus on väiksem. PI on suurem tõmbetugevus, painutamine, surve tugevust, mehaanilised omadused kuuluvad Kesk- ja kõrgema taseme, eriti kell kõrge elastsusmooduliga kõrge kõrge elastsusmooduliga on mehaaniliste omaduste silmatorkavamana.

Roomavus vastupidav iseliimuv PI on hea mõõtmete stabiilsus, mis on väga silmatorkav.

PI silmapaistvamaid toimimine on oma kuumuskindlusega on kõrge, lagunemistemperatuur klaasistumistemperatuur, termilised tulemuslikkust on kõrgem, ja pidev kõrge temperatuur. Pidev töötemperatuur on 250 ℃.

PI suurepärased elektri soojusisolatsiooni omadused laia temperatuuri Dipooli kaotus on üsna väike. See on kõige suurepärane corona vastupanu, või on see tänu keemilise reaktsiooni genereerida Corona kahesugused: oksüdatsioon aktiivse hapniku aatomite lagunemise; oksüdatsiooni reaktsioon osooni, hüdroksiidid on väga vastupidavad. PI kuulub vahe dielektrilise materjali.

PI on hea stabiilsuse jaoks õlid, orgaanilised lahustid, lahjendatud lahust, kuid mitte resistentne tugev oksüdeerimise abil kontsentreeritud väävelhappega ja suitsevat lämmastikhapet, ka mitte leeliskindlad tüüp ja ülekuumendatud auru. Oksüdatiivse lagunemise tekkisid tugevad oksüdeerijad rolli. Leelismetallide ja veeauru mõju teeb PI imiidsidemetega ring avamine ja selgroo murd esineb, on tulemuseks jõudluse langus.

Tõttu suur hulk aromaatsete molekulide kett pii ring struktuur, mis neelab kiirguse võime on väga tugev, seega on suurepärase kiirguse vastupanu, ta ei saa seista, neutronite, elektronide, 7 rays, ultraviolettkiirgus, kiirgus keskkonda, jõudluse vähenemine on väga piiratud.


 • Firma andmed
  SOLVER POLÜIMIID asutati 2010 November, on professionaalne ja tehnoloogia tootja POLÜIMIID (PI) ja "GOLDEN plastikust" nimega tooteid. SOLVER POLÜIMIID on üks tootjad – termoplastilise polüimiid termoreaktiivsed polüimiid polüimiid pulber, polüimiid kaubaaluste, polüimiid vedel, polüimiid profiili, polüimiid osakeste, polüimiid monomeeri, polüimiid vaht , Polüimiid vaik, polüimiid kate, polüimiid komposiit materjalist, polüimiid vedelkristall joondus Agent ja nii edasi. termoplastilise polüimiid tehas, ettevõte, hulgimüük, osta, tooted. SOLVER POLÜIMIID polüimiid on omamoodi high performance engineering plastist. See mitte ainult on Ülihea soojus, mehaaniline, dielektrik, mõõtmete stabiilsus, korrosioonikindluse ja anti kiirgusega jõudlust, kuid on ka hea mehaanilise töödeldavuse. See saab olema kujuline mitmesuguste meetodite abil sellised survevaluseadmed, väljapressimist, Pritsevormimine ja süst....
 • Product Category
 • Võtke meiega ühendust
  Address:Double 1401, poolsaare International Mansion, Jiande linn, 311600 Zhejiang provintsis, Hiina
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093