SOLVER POLÜIMIID
Products
Kuumad tooted
Uudised- & teadmiste

Atribuutide polüimiid filmide

SOLVER POLÜIMIID | Updated: Sep 15, 2014

1. täielikult aromaatsete polüimiid thermogravimetric analüüsimise, esialgne lagunemistemperatuur üldjuhul 500 ℃. Kahe kuni kaks benseeni anhüdriidi ja difenüül amine sünteesi polüimiid, termilise lagunemise temperatuur jõuab 600 ℃, on kõrgeim liiki seni polümeeri termiline stabiilsus.

2. polüimiid pole vastupidavad äärmuslikud madalal temperatuuril, näiteks in - 269 ℃ vedela heeliumi embrittlement.

3. polüimiid suurepärane mehaaniliste omadustega, tõmbetugevus täitmata plastist on eespool 100Mpa, õhuke kile polüimiid (Kapton) on üle 170Mpa ja loetletakse bifenüüli polüimiid (Upilex S) 400Mpa. Inseneri plastist, elastne moodul on 3 4Gpa, kiu jõuavad 200Gpa, vastavalt arvutustele, kaks benseeni anhüdriidi ja kaks benseeni amine sünteesi fiber saab jõuda 500Gpa, teine ainult süsinikkiust.

4. mitme polüimiidid sordi ei ole lahustuvus orgaanilistes lahustites, lahjendatud happes stabiilsuse, üldine sordi vähe vastupanu toimel, see näiliselt puudused tulemuslikkuse teeb selle polüimiid on palju omadusi, mis erineb teiste suure jõudlusega polümeerid, mille saate taaskasutatavatest materjalidest kaks anhüdriidi leeliselise hüdrolüüsi ja kaks amiinid, nagu Kapton film, taaskasutamise määr kuni 80% - 90%. Struktuuri muutmata võib üsna hüdrolüüsi resistentsete sortide, nagu stand up 120 ℃ 500 tundi vett.

5. soojuspaisumise koefitsient 2 * 10-5-3 * 10-5 ℃, Guangcheng termoplastilise polüimiid 3 * 10-5 ℃, loetletakse bifenüüli kirjuta üles 10-6 ℃, üksikute liikide võib ulatuda 10-7 ℃.

6. polüimiid kõrge kiirituse vastupanu, film 5 × 109 rad kiire elektronide kiirituse tugevus säilitamise määr oli 90%.

7. polüimiid on head Dielektrilised omadused, millega kehtestatakse fluori dielektrilise läbitavuse konstant on umbes 3,4 või õhus, nanomeetrise suurus dispergeeritud polüimiid, dielektrik konstant vähendada umbes 2.5. Dielektrilised kaotus 10-3, elektrilise tugevuse 100 300KV/mm, Guangcheng termoplastilise polüimiid 300KV/mm, 1017 Ω /cm Köide vastupanu. Nende atribuutide abil ikka hoida kõrgel tasemel laias temperatuurivahemikus ja sagedusala.

8. polüimiid on enese karastamist polümeeri, suitsu madala maksumääraga.

9. polüimiid kõrge vaakum outgassing harva.

10. polüimiid on mittetoksiline, sobib lauanõud ja-seadmete tootmine ja talub tuhandeid kordi desinfitseerimine. Seal on mõned polüimiid on hea bioloogiline kokkusobivus, näiteks mitte hemolüütiline tsütotoksilise praktiseerimine mittetoksiline in vitro katsetes ühilduvuse vereanalüüs.


 • Firma andmed
  SOLVER POLÜIMIID asutati 2010 November, on professionaalne ja tehnoloogia tootja POLÜIMIID (PI) ja "GOLDEN plastikust" nimega tooteid. SOLVER POLÜIMIID on üks tootjad – termoplastilise polüimiid termoreaktiivsed polüimiid polüimiid pulber, polüimiid kaubaaluste, polüimiid vedel, polüimiid profiili, polüimiid osakeste, polüimiid monomeeri, polüimiid vaht , Polüimiid vaik, polüimiid kate, polüimiid komposiit materjalist, polüimiid vedelkristall joondus Agent ja nii edasi. termoplastilise polüimiid tehas, ettevõte, hulgimüük, osta, tooted. SOLVER POLÜIMIID polüimiid on omamoodi high performance engineering plastist. See mitte ainult on Ülihea soojus, mehaaniline, dielektrik, mõõtmete stabiilsus, korrosioonikindluse ja anti kiirgusega jõudlust, kuid on ka hea mehaanilise töödeldavuse. See saab olema kujuline mitmesuguste meetodite abil sellised survevaluseadmed, väljapressimist, Pritsevormimine ja süst....
 • Product Category
 • Võtke meiega ühendust
  Address:Double 1401, poolsaare International Mansion, Jiande linn, 311600 Zhejiang provintsis, Hiina
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093