SOLVER POLÜIMIID
Products
Kuumad tooted
Uudised- & teadmiste

Tehnoloogia ja tööstuse arengu polüimiid

SOLVER POLÜIMIID | Updated: Sep 15, 2014

Polüimiid tehnoloogia ja tööstuse arengu taustal. 2007, tarbimine Ameerika, Euroopa, Jaapan polüimiid vastavalt 18000 tonni, 16000 tonni ja 7000 tonni, otsene majanduslik väärtus üle $50 miljardit.

Polüimiid, tarbimine kõik riikide ja piirkondade üksteisest, Ameerikas on peamiselt kasutatud plasti, moodustades ligikaudu 80% tarbimisest; Euroopa suur tarbimine on emailitud traat, tarbimise arvele 70% ~ 80%; Jaapanis kasutatakse peamiselt kile ja plastik koos moodustasid 95% tarbimisest. Mis areng lennunduse, auto, eriti püsiv ja kiire arengu elektroonikatööstus, kiireloomuline vajadus elektroonikaseadmed miniatuurseks, kerge, kõrgtehnoloogilist ja kõrge usaldusväärsus. Polüimiid suurepärane jõudlus võib täielikult nõuetele valdkonnas. Välisriigi asutus ennustab globaalse aastate polüimiid nõudluse kasvab umbes 10%, aastakasv 2013 kokku tarbimine jõuab umbes 100000 tonni, turu väljavaated on väga suur.

Peamised tootmise ettevõte PI erinevaid mitmed maailma ja tootmisvõimsus

Sordid

Tootmise ettevõte

Tootmisvõimsus (t / a)

Polü pyromellitic diimide (PMDA/ODA) õhuke kile Kapton (termoreaktiivsed PI)

Firma du Pont

2600

Dongli DuPont firma

1100

Tipmine

Zhongyuan Chemical Company

50

(PMDA/BMAP-B) hallituse plastist Aurum®

Mitsui Ida Aasia Chemical Company

500

Polü loetletakse bifenüüli tetracarboxylic diimide õhuke kile Upilex-s

Ube Industries Ltd

380

Kõnealune piirmäär imiidsidemetega vormimise Ultem®

GE Corp

30000

Polüamiid imiidsidemetega (TMA/MDA) hallituse plastist Torlon®

Amoco Corporation

2000

Polüuretaan imiidsidemetega BT vaik

Mitsubishi gaasifirma keemiliste

500


 • Firma andmed
  SOLVER POLÜIMIID asutati 2010 November, on professionaalne ja tehnoloogia tootja POLÜIMIID (PI) ja "GOLDEN plastikust" nimega tooteid. SOLVER POLÜIMIID on üks tootjad – termoplastilise polüimiid termoreaktiivsed polüimiid polüimiid pulber, polüimiid kaubaaluste, polüimiid vedel, polüimiid profiili, polüimiid osakeste, polüimiid monomeeri, polüimiid vaht , Polüimiid vaik, polüimiid kate, polüimiid komposiit materjalist, polüimiid vedelkristall joondus Agent ja nii edasi. termoplastilise polüimiid tehas, ettevõte, hulgimüük, osta, tooted. SOLVER POLÜIMIID polüimiid on omamoodi high performance engineering plastist. See mitte ainult on Ülihea soojus, mehaaniline, dielektrik, mõõtmete stabiilsus, korrosioonikindluse ja anti kiirgusega jõudlust, kuid on ka hea mehaanilise töödeldavuse. See saab olema kujuline mitmesuguste meetodite abil sellised survevaluseadmed, väljapressimist, Pritsevormimine ja süst....
 • Product Category
 • Võtke meiega ühendust
  Address:Double 1401, poolsaare International Mansion, Jiande linn, 311600 Zhejiang provintsis, Hiina
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093