SOLVER POLÜIMIID
Tooted
Kuumad tooted

SolverPI-vaigu 7051

SolverPI-vaigu 7051

Toote nimetus: Polüimiid vaik Kauba nr.: SolverPI-vaigu 7051 SolverPI-vaigu 7051 on arenenud komposiit matrix vaik kasutatakse laialdaselt kõrgjõudlusega komposiitmaterjalide valmistamiseks

Toote nimetus:Polüimiid vaik

Kauba nr.:SolverPI-vaigu 7051

SolverPI-vaigu 7051 on arenenud komposiit matrix vaik kasutatakse laialdaselt valmistamiseks kõrgjõudlusega komposiitmaterjalid, eriti sobilik kõrge temperatuuri ja kõrge temperatuuri vask plakeeritud laminaadid ja muu töötlev tööstus, seda ei saa asendada Kerimid701A polüimiid vaik.

SolverPI-vaigu 7051 põhineb bismaleimide põhinev polüimiid vaik süsteemi, selle keemiline koostis ei sisalda DDM ja muud komponendid, keskkonnakaitse nõuetega kooskõlas.

Omadused

lKõrge klaasistumistemperatuur ja termiline stabiilsus;

lVäga hea lahusti vastupanu;

lMadal koefitsient soojuspaisumisest (CTE, T-telje);

lKõrge vask peel tugevus;

lHea säilitustingimuste.

Toote kasutamine

Lahjendusõhu tahkete ainete sisu nõuded, sõltuvalt võib kasutada atsetoonis ja teistes orgaanilistes lahustites. Kliimamuutuse valmistatud puhas vaik kell alla 80tingimus lahjendada lahusti kuivainete sisaldus 40 – 65% kasutamiseks. Kuna broomi epoksüvaigust valmis kliimamuutuse kooskõla lisatud kogus broomi epoksüvaigust puhas 20% või vähem, ja lisades anorgaanilised leegiaeglusteid Al (OH) 3, vajalik kogus väiksem kui 80tingimus lahustiga lahjendatud kuivainete sisaldus 40-65% võib kasutada aluskihiga kiud (klaaskiust, süsinikkiust jne) kasutamist valmistatud süsinikkiud jagu laminaadi kasutamiseks.

Utimately saavutada tulemuslikkuse indeks

Klaasistumistemperatuui (Tg) 250

Leegi retardancy (UL-94) HB / VI / VO

Vask foolium koorimine tugevus (ibs / in)7

Mehaanilised omadused, termiline stabiilsus ja elektrilised omadused võrreldavad Kerimid701A.

Indeksi kaart

Välisilme

Kuivainesisaldust

Geel aeg (171)

Punakas pruun viskoosne vedelik

40-80%

200-600s

Hot Tags: SolverPI-vaigu 7051, polüimiid vaik
Seonduvad tooted
 • Firma andmed
  SOLVER POLÜIMIID asutati 2010 November, on professionaalne ja tehnoloogia tootja POLÜIMIID (PI) ja "GOLDEN plastikust" nimega tooteid. SOLVER POLÜIMIID on üks tootjad – termoplastilise polüimiid termoreaktiivsed polüimiid polüimiid pulber, polüimiid kaubaaluste, polüimiid vedel, polüimiid profiili, polüimiid osakeste, polüimiid monomeeri, polüimiid vaht , Polüimiid vaik, polüimiid kate, polüimiid komposiit materjalist, polüimiid vedelkristall joondus Agent ja nii edasi. termoplastilise polüimiid tehas, ettevõte, hulgimüük, osta, tooted. SOLVER POLÜIMIID polüimiid on omamoodi high performance engineering plastist. See mitte ainult on Ülihea soojus, mehaaniline, dielektrik, mõõtmete stabiilsus, korrosioonikindluse ja anti kiirgusega jõudlust, kuid on ka hea mehaanilise töödeldavuse. See saab olema kujuline mitmesuguste meetodite abil sellised survevaluseadmed, väljapressimist, Pritsevormimine ja süst....
 • Product Category
 • Võtke meiega ühendust
  Address:Double 1401, poolsaare International Mansion, Jiande linn, 311600 Zhejiang provintsis, Hiina
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093